- Startpagina >
- STIHL Producten >
- Grasmaaiers >
- RMA 2 RPV zonder accu en lader
RMA 2 RPV zonder accu en lader
De mulchmaaier STIHL RMA 2 RPV heeft geen benzine of kabel nodig: hij wordt aangedreven door het betrouwbare AP systeem waarvan de hoogwaardige lithium-ionaccu’s ook in de professionele machines van STIHL ingebouwd worden. De energievoorraad van die accu’s is groot genoeg om ook middelgrote tuinen te maaien. De speciale accu mulchmaaier RMA 2 RPV maait bijzonder snel. Het fijn versnipperde gras blijft na de doorgang van de maaier als een natuurlijke meststof tussen de grassprieten achter. Ook hoef je niet meer verschillende keren de grasopvangbox leeg te maken. De zuinige Ecomodus van deze STIHL accu grasmaaier zorgt voor nog meer efficiëntie bij het werk. En dankzij de praktische Quick-Fix-snelspanners op de stuurstang kan de grasmaaier na gebruik moeiteloos plaatsbesparend opgeborgen of getransporteerd worden.
-
Technische data↓
Technische data Wert Gewicht kg 23 Snijbreedte cm 46 Snijhoogte mm 25-85 Vibratiewaarde ahw m/s² 1,4 Gegarandeerd geluidsniveau LwA dB(A) 88 Werktoerental omw/min 3.150 Onzekerheidsfactor K m/s² 0,7 Breedte machine cm 50 Onzekerheidsfactor KpA dB(A) 2 Hoogte machine cm 106 Gemeten geluidsdrukniveau LpA dB(A) 74 Werktoerental omw./min 3.150 Lengte machine met opvangbox cm 142 Accutechnologie AP systeem -
Uitrusting↓
Standaarduitrusting
-
QuickFix snelspanners
Zorgen voor snel en vlot vastzetten en losmaken van de houders van de duwstang.
-
Draaggrepen
In de behuizing zijn twee draaggrepen geïntegreerd. Daarmee kan de machine eenvoudig geladen en gelost worden, of omhoog gekanteld. De grepen kunnen ook gebruikt worden om de machine vast te maken tijdens het transport.
-
Licht lopende wielen
De wielen zijn bijzonder stevig en hebben een lange levensduur. De aandrijfwielen zijn met een tractie- en richtingsprofiel uitgerust.
-
Opklapbare stuurstang
Dankzij de opklapbare stuurstang kunnen STIHL grasmaaiers snel en moeiteloos vervoerd worden. Bovendien kunnen ze op die manier opgeborgen worden zonder dat ze veel plaats innemen.
-
Ecomodus
Met de geactiveerde ecomodus wordt het toerental van de motor automatisch aangepast aan het op dat moment benodigd vermogen om maximaal energiezuinig en onvermoeibaar te maaien.
-
Mulchfunctie
Het maaisel wordt heel fijn versneden en gelijkmatig over het grasveld verdeeld. U hoeft het maaisel niet meer weg te brengen. Dat spaart tijd en tegelijk krijgt het gras opnieuw vocht en voedingsstoffen toegediend.
-
Snijhoogteverstelling per as
De hoogte wordt versteld door de achterwielen per as en de voorwielen afzonderlijk aan te passen. Dat maakt het mogelijk om de snijhoogte snel en eenvoudig aan te passen.
-
Behuizing in staalplaat
Robuust: de bijzonder stijve frameconstructie uit staalplaat blijft ook bij zware toepassingen in topvorm. Ze bestaat uit drie stevige, geperste metalen onderdelen. De bedieningskrachten op de stuurstang worden direct aan de behuizing doorgegeven. De maaier reageert snel en is daardoor gemakkelijk te manoeuvreren.
-
Supersoft-greep
Het stuur ligt bijzonder ergonomisch en prettig in de hand omdat de beugel om de motor stil te leggen, perfect op de achterzijde van de greep aansluit.
-
Mulchmessen
Met de speciaal gevormde mulchmessen wordt het gras stapsgewijs gesneden en binnen in de behuizing tot kleine partikels verkleind die tussen de grassprieten verdwijnen. Daardoor krijgt het gras weer voedingsstoffen en vocht.
-
-
Accessoires↓
-
Accu AP 100
Lithium-ion-accu van 36 V met een energie-inhoud van 94 W. Looptijd afhankelijk van de machine en de toepassing. Met aanduiding van het laadniveau (LED). Oplaadbaar met AL 101, AL 300 of AL 500.
Gewicht accu kg 0,9 Nominale spanning V 36 Energie-inhoud Wh 94 Accucel technologie LITHIUM-ION Capaciteit ah 2,4 Versies Prijs Accu AP 100 € 139,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Accu AP 200
Zeer krachtige lithium-ion-accu met een spanning van 36 V en een energie-inhoud van 187 Wh. Looptijd afhankelijk van het apparaattype. Met laadtoestandaanduiding (LED). Compatibel met de oplaadapparaten AL 101, AL 300 en AL 500.
Gewicht accu kg 1,3 Nominale spanning V 36 Energie-inhoud Wh 187 Accucel technologie LITHIUM-ION Capaciteit ah 4,8 Versies Prijs Accu AP 200 € 199,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Accu AP 300
Krachtige lithium-ion-accu met een spanning van 36 V en een energie-inhoud van 227 Wh. Looptijd afhankelijk van het apparaattype. Met laadtoestandaanduiding (LED). Compatibel met de oplaadapparaten AL 101, AL 300 en AL 500.
Gewicht accu kg 1,8 Nominale spanning V 36 Energie-inhoud Wh 227 Accucel technologie LITHIUM-ION Capaciteit ah 6 Versies Prijs Accu AP 300 € 259,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Accu AP 300 S
Zeer krachtige lithium-ion-accu met een spanning van 36 V en een vermogen van 281 Wh. Voor maximale gebruikstijden met accumachines van het STIHL PRO AccuSysteem. Looptijd afhankelijk van het apparaattype. Met laadtoestandaanduiding (LED). Compatibel met de oplaadapparaten AL 101, AL 300 en AL 500.
Gewicht accu kg 1,8 Nominale spanning V 36 Energie-inhoud Wh 281 Accucel technologie LITHIUM-ION Capaciteit ah 7,2 Versies Prijs Accu AP 300 S € 299,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Standaardlader AL 101
Standaardlader AL 101 voor STIHL AK en AP-accu's. Met statusaanduiding (led) en passieve accukoeling. Klittenband voor het oprollen van de kabel. De lader kan indien gewenst aan de wand bevestigd worden.
Gewicht kg 0,7 Laadstroom A 1,6 Laadtijd met AK 10 min 0) 95 Laadtijd met AK 20 min 0) 180 Laadtijd met AK 30 min 0) 205 Laadtijd met AP 100 min 100 Laadtijd met AP 200 min 200 Laadtijd met AP 300 min 250 1) Laadtijd in minuten voor lading van 100 %
Versies Prijs Standaardlader AL 101 € 59,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Snellader AL 300
Voor STIHL accu's AK, AP en AR. Voorziening in de bodem van de behuizing voor wandbevestiging en oprollen van de kabel, met statusaanduiding (led) en actieve accukoeling.
Nominale spanning V 220-240 Gewicht kg 0) 1,2 Laadstroom A 6,5 Laadtijd met AP 100 min 50 Laadtijd met AP 200 min 55 Laadtijd met AP 300 min 75 Laadtijd met AR 2000 min 250 Laadtijd met AR 3000 min 300 1) 0
Versies Prijs AL 300, snellader € 99,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken -
Snellader AL 500
Voor STIHL accu's AK, AP en AR. Hogere laadstroom voor snel en zacht laden. Voorziening in de bodem van de behuizing voor wandbevestiging en oprollen van de kabel, met statusaanduiding (led) en actieve accukoeling.
Nominale spanning V 220-240 Gewicht kg 0) 1,3 Laadstroom A 12 Laadtijd met AP 100 min 35 Laadtijd met AP 200 min 35 Laadtijd met AP 300 min 35 Laadtijd met AR 2000 min 130 Laadtijd met AR 3000 min 160 1) 0
Versies Prijs AL 500, snellader € 149,00* Merken & Vergelijken Merken & Vergelijken
-
-
Handleiding↓
Handleidingen
* Adviesprijs van de fabrikant vanaf januari 2021 inclusief BTW.
1) € 0,05 recupel inbegrepen
Dit productassortiment en deze informatie kunnen per land licht afwijken. Wijzigingen qua techniek, uitrusting, prijs en toebehoren zijn voorbehouden.